torby reklamowe
Sklepy i zakupy

Torby reklamowe w sklepach

Reklamówki towarzyszą nam wszędzie, od dawien dawna. Często nawet nie zdajemy sobie sprawy jak często z nich korzystamy i jak często ratują nam życie – bo jakby inaczej dalibyśmy radę donieść stertę codziennych zakupów, jeśli nie użylibyśmy reklamówek, zwanych potocznie w niektórych rejonach naszego kraju „zrywkami” czy „jednorazówkami”?

Torby reklamowe z nadrukami

torby reklamoweZazwyczaj dostajemy je w każdym sklepie – są zazwyczaj bardzo cienkie i szybko się drą, ale doskonale spełniają swoją funkcję. I lądują w koszu, bo często po zbyt obfitych zakupach nie nadają się już do dalszego użytku. Reklamówki foliowe to nie tylko domena sklepów spożywczych czy supermarketów w których zaopatrujemy się we wszystkie sprawunki i przedmioty codziennego użytku. Torby reklamowe z nadrukiem dostaje się w sklepach odzieżowych (sieciówkach) i w małych osiedlowych sklepikach z ubraniami. Oprócz swojej funkcji (czyli miejsca gdzie możemy schować zakupioną rzecz) dodatkowo stanowią reklamę danej marki, w której sklepie dokonaliśmy przed chwilą zakupu, bo dzięki wielkiemu logo czy specyficznemu dla danej firmy napisowi skutecznie zwracają uwagę wśród przechodniów, gdziekolwiek się nie udamy. I to jest jeden z nieoficjalnych celów polityki reklamówkowej – nienachalna reklama, która jest o wiele skuteczniejsza niż jesteśmy skłonni przypuszczać.

Wielokrotnie wiele z nas używa reklamówek jako worki na śmieci producent i dystrybutorzy foliówek często zachęcają nas do takiego powtórnego wykorzystywania podarowanych podczas zakupów torebek foliowych.

Więcej o reklamówkach na stronie www.foliowe.com

Możliwość komentowania Torby reklamowe w sklepach została wyłączona