usługi transportowe
Usługi

Usługi transportowe i praca kierowcy

Zawsze bardzo lubiłem prowadzić różnego rodzaju pojazdy. Od początku wiedziałem, że to będzie moją pracą. Pewnego dnia wziąłem kredyt na własną działalność gospodarczą i kupiłem całkiem ładny samochód.

Usługi transportowe moim celem

usługi transportoweRównież musiałem się zarejestrować w odpowiednim miejscu. Moim celem były usługi transportowe Poznań. Nie szukałem zatrudniania u większych placówek. Po prostu chciałem działać na własną rękę. Ten sposób uznawałem za słuszny. Również musiałem trochę zmienić wygląd. Miła aparycja oraz schludne ubranie były moja wizytówką. Pracowałem jako taksówka bagażowa. Podpisałem nawet kontrakt z hotelem. Miałem tam znajomego, który wiedział, że może mnie wzywać o każdej porze dnia i nocy. Jednak moje codzienne zajęcie wcale nie było łatwe. Najgorzej było gdy odwoziłem osoby na dworzec. Czasami zdarzał się wielki płacz. Rozstanie z ukochaną osobą musiało być nie zwykle ciężkie. Wolałem gdy ludzie zamawiali u mnie sam transport bagażowy. Emocje i uspokajanie innych osób mi nie odpowiadało. Czasami robiło mi się bardzo żal takich ludzi. Musieli umierać z tęsknoty. Ja jako zwykły kierowca nie znałem ich historii i mogłem się tylko domyślać co muszą przeżywać. Na szczęście moje taxi bagażowe bardzo szybko rozwijało się na terenie znajomego hotelu. Klienci, którzy przybywali z daleka chcieli mieć zapewniony komfortowy przewóz.

Również ja zabierałem ich i polecałem turystyczne atrakcje. Z czasem miałem w planach poszerzyć działalność. Okazywało się, że sam hotel przynosił znakomite zyski i można było z tego skorzystać. Praca kierowcy mi bardzo odpowiadało. Z czasem inwestowałem w modernizowanie swojego sprzętu.

Możliwość komentowania Usługi transportowe i praca kierowcy została wyłączona