materiały biurowe
Biznes

Wezwanie do szkoły z artykułami biurowymi w tle

Moje dzieciaki to takie małe urwisy. Mamy dwóch synów w okresie dojrzewania, i trochę nas martwi fakt, że zaczynają nieźle psocić.

Dlaczego moim dzieciom podobają się artykuły biurowe?

materiały biuroweOstatnio zapisali tablice suchościeralne jakimiś głupimi napisami w klasie, i dostali uwagę od pani. To bliźniaki, więc wszędzie są razem. Nawet tak samo się ubierają. Mają takie same materiały biurowe i telefony. To takie papużki nierozłączki, więc jak jeden psoci, to drugi mu wtóruje od razu. Jeden z nich ostatnio zabrał artykuły biurowe koleżance i bardzo się z tego cieszył. Ona zapłakana poszła do nauczycielki, i musiałam przyjść do szkoły. Wezwano mnie, bo to już któryś raz, jak robią coś niezgodnego z regulaminem. Kupiłam jej tablice korkowe w ramach rekompensaty i ucieszyła się.
Na razie chociaż z tym jest spokój. No ale Wrocław chyba dwóch takich urwisów nie widział jeszcze. Muszę coś z nimi zrobić, bo inaczej to się już w ogóle rozbisurmanią. Tak nie może być. Jakiś reżim i zasady muszą mieć. Wychowują się bez ojca, więc na pewno trochę im go brakuje. Może to dlatego są tacy niegrzeczni. No ale postanowiłam, że muszę sobie sama poradzić, bez faceta. Zrobiłam im pogadanki na temat tego, że nie można się tak zachowywać. Po co robić sobie problemy, żeby mieć tylko odrobinę przyjemności z tego. Opowiedziałam, że ich tata zawsze był bardzo grzeczny i dzięki temu jakoś udało mu się przejść szkołę bez problemów. Mówiłam, że im bardziej będą niegrzeczni, tym może w końcu będą chcieli ich wyrzucić ze szkoły, a wtedy trafią do takiej o wiele gorszej, z niegrzecznymi chłopcami, którzy będą ich zaczepiać. To ich trochę wystraszyło, i miałam nadzieję, że w końcu coś się zmieni.

O dziwo, przez tydzień nie dostali żadnej uwagi, ani nie wzywano mnie do szkoły. Oby tak dalej, bo inaczej to już nie wiem co wymyślę.

Artykuły biurowe najwyższej jakości znajdziecie na www.softoffice.pl

Możliwość komentowania Wezwanie do szkoły z artykułami biurowymi w tle została wyłączona