Sport

Wyjątkowy Kross Level B3

Nie ma co ukrywać, firma Kross jest absolutnym liderem na polskim rynku, a jednoślady tej firmy są eksportowane niemal na każdy kontynent. W branży rowerowej, Kross działa nieprzerwanie od trzydziestu lat, co czyni go jedną z najbardziej doświadczonych firm. 

Wyczynowy Level B3 od Krossa

kross level b3Rowery górskie ze stajni Krossa, to prawdziwe maszyny. Szczególnie te, które są flagowymi produkcjami, jak Level. Ta seria cieszy się największą popularnością, a model B3, doskonale pasuje jako jej reprezentant. W tym rowerze podstawę konstrukcji stanowi wykonana z lekkiego stopu aluminium rama. Wsparta jest na grubych i szerokich oponach w rozmiarze dwudziestu dziewięciu cali. Napęd to dwie przerzutki – tylna i przednia, pozwalające na zmianę aż dwudziestu siedmiu przełożeń. O wysoki komfort jazdy zadba firmowy amortyzator ze stu milimetrowym skokiem i blokadą w manetce. Jeśli chodzi o hamulce w Levelu B3 zastosowano hydrauliczne tarczówki, które sprawdza się w każdym miejscu, zapewniając nam optymalny komfort wytracania prędkości. Kross Level B3 to wydatek rzędu dwóch i pół tysiąca złotych. Jednak nie jest to dużo, zważywszy na jakość wykonania i zastosowane komponenty. Rowery konkurencji, w tym przedziale cenowym, nie mają tak bogatego wyposażenia, ani równie efektownego designu. Jeśli chcemy nabyć B3 warto skorzystać z firmowego sklepu internetowego producenta, tudzież jego salonu stacjonarnego. Tam znajdziemy również odzież sportową dla rowerzystów, a także akcesoria jak kaski, czy rękawice.

Jeżeli mamy ograniczony budżet i nie chcemy wydać więcej niż dwa i pół tysiąca, to naprawdę warto rozważyć kupno Levela B3. To jednoślad niezawodny i sprawdzony na każdej nawierzchni, przy tym lekki i gwarantujący niemal nieograniczone możliwości.

Możliwość komentowania Wyjątkowy Kross Level B3 została wyłączona