Wyposażenie domu

Wymarzone wnętrze z pomocą projektanta

Od wielu lat miałam określoną wizję swojego domu, jednak musiała ona poczekać z realizacją, aż wreszcie będę mogła rozpocząć jego budowę. Kiedy jednak przyszła pora na podjęcie choćby wstępnych decyzji dotyczących wystroju, miałam problem z podjęciem decyzji.

Pomógł mi projektant wnętrz

projektowanie wnętrz domów gdańskPodobało mi się wiele rzeczy i trudno było zdecydować się na jedną konkretną. Chciałam, żeby wnętrze domu było przede wszystkim wygodne, jednak moje ulubione projekty wnętrz z katalogów były ładne, ale nie do końca praktyczne. Sfrustrowana i zła na siebie, uznałam, że sama nie dam rady, potrzebna mi pomoc kogoś, dla kogo projektowanie wnętrz domów gdańsk to chleb powszedni a nie życiowa rola. Znalezienie odpowiedniej osoby, która będzie w stanie urzeczywistnić moją wizję wnętrza domu zajęło mi kilka tygodni. Oglądałam dotychczasowe projekty wystroju i w końcu udało mi się trafić na właściwego projektanta. Dogadywaliśmy się bez problemu, a kiedy pokazałam, jakie wnętrza mi się podobają, jakie kolory, materiały i styl lubię, to mój projektant od razu miał kilka ciekawych pomysłów, jak to wszystko połączyć w jedną zgrabną całość. Zanim budowa porządnie nabrała rozpędu, ja już otrzymałam kilka wstępnych projektów wystroju mojego domu. Wspólnymi siłami udało się nam wybrać jeden, który potem został zamieniony na wizualizację wnętrza i nanieśliśmy niezbędne poprawki. Dzięki temu nareszcie miałam poczucie, że mój dom będzie wyglądać dokładnie tak, jak to sobie kiedyś wymarzyłam i nie muszę się już stresować, że ten plan nie wypali.

Z pomocą projektanta udało mi się kupić wszystkie potrzebne materiały, meble i dodatki. Polecił mi też specjalistów, którzy część rzeczy wykonali na zamówienie, tak żeby idealnie pasowały do wnętrza mojego domu. Dzięki temu nie tylko są doskonale dopasowane, ale też mam pewność, że są zupełnie unikalne.

Możliwość komentowania Wymarzone wnętrze z pomocą projektanta została wyłączona