Usługi

Wymienienie wyświetlacza w telefonie

 

Moi znajomi od dawna nazywają mnie złotą rączką. Od dawna już oddają swoje sprzęty w moje ręce, bym je naprawił. W szczególności należą do nich komputery oraz telefony komórkowe. Kiedy zacząłem radzić sobie nawet z wymianą ekranów w smartfonach, postanowiłem nieco zmonetyzować swoje umiejętności. Podjąłem decyzję o założeniu jednoosobowej działalności gospodarczej.

Firma wymieniająca szybki w telefonach

wymiana szybki w samsunguSłowa znajomych chwalące moje umiejętności dawały mi bardzo dużo satysfakcji. Dzięki nim czułem się dowartościowany i faktycznie zacząłem wierzyć w swoje umiejętności. Kiedy moja pełnoetatowa praca w małej, rodzinnej firmie przestała mnie cieszyć, postanowiłem, że skoczę na głęboką wodę i założę własną działalność. Jak postanowiłem, tak też zrobiłem. Załatwiłem wszelkie formalności i zacząłem reklamować swoją firmę w Internecie. W mojej ofercie można było znaleźć takie pozycje jak: naprawa komputerów, instalacja systemów oraz wymiana szybki w samsungu i telefonach innych marek. Muszę przyznać, że praca ze smartfonami dawała mi najwięcej radości. Były one bowiem bardziej zaawansowane technologicznie, niż komputery moich klientów, w związku z czym stanowiły dla mnie większe wyzwanie. Moja nowa praca bardzo mnie cieszyła. Przede wszystkim największą radością było dla mnie to, że pracowałem na własny rachunek. Mogłem dowolnie zarządzać swoim czasem pracy. Ta elastyczność była wielką zaletą.

Wymienianie szybek w telefonach było główną pozycją w ofercie mojej firmy. Muszę przyznać, że nie spodziewałem się, że od początku jej założenia, będę miał tylu klientów. Bardzo mnie to cieszy. Najpopularniejszą usługą było właśnie wymienianie stłuczonych ekranów. Jestem przekonany, że moja firma będzie się miała bardzo dobrze, jeszcze przez długie lata.

 

Możliwość komentowania Wymienienie wyświetlacza w telefonie została wyłączona